English

Hızlı ErişimDergi HakkındaDERGİ HAKKINDA

Gümüşhane Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dergisi, hakemli bir dergi olup, hakem raporları sistemde muhafaza edilmektedir.

Gümüşhane Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dergisi’nde yayınlanan yazıların, bilimsel ve hukuki sorumluluğu yazarlarına, yayın hakları Gümüşhane Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dergisi'ne aittir. Yayıncının yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen herhangi bir şekilde basılamaz, çoğaltılamaz.

Yayın Kurulu dergiye gönderilen yazıları yayınlayıp yayınlamamakta serbesttir, gönderilen yazılar iade edilmez. Raporlarıyla birlikte makale takip sisteminde muhafaza edilir. 

Gümüşhane Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dergisi altı (6) ayda bir online olarak  http://gifdergi.gumushane.edu.tr/ adresinde yayınlanır.

Dergimiz İSAM, AKADEMİK DİZİN ve GOOGLE SCHOLAR tarafından taranmaktadır.

Gelişmiş Arama


Duyurular


    Gümüşhane Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dergimizin 13. sayısı yayınlanmıştır. Yayın hayatında 7. yılını tamamlamış olan fakülte dergimize yazar, hakem ya da teknik olarak katkı sağlayan kıymetli akademisyenlere teşekkür ederiz.Adres :Gümüşhane Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Bağlarbaşı Mahallesi 29100 / GÜMÜŞHANE
Telefon :0 456 2337425 Dahili: 1965 Faks :
Eposta :ilahiyatdergi@gumushane.edu.tr

Web Yazılım & Programlama Han Yazılım Bilişim Hizmetleri